Zaangażowani
w twój biznes

ARTERIA PODPISAŁA UMOWĘ ZAKUPU 100% UDZIAŁÓW W BPO MANAGEMENT Sp. z o.o

3,8 mln zł to wartość umowy na mocy której Arteria nabyła 100% udziałów w BPO Management, od Casus Finanse S.A. z Wrocławia. Umowa ma charakter warunkowy, których spełnienie, m.in. aneksowanie umów z kluczowym klientem jest warunkiem wypłaty środków przez Arterię i ostatecznego zamknięcia transakcji.
BPO Management Sp. z o.o. jest spółką działającą w branży call center. Posiada około 150 stanowisk telemarketingowych, specjalizując się w realizacji kontraktów w obszarze obsługi klienta. Obsługuje branże, strategiczne z punktu widzenia dalszych planów rozwoju Arteria S.A- komentuje Wojciech Glapa, Wiceprezes Arteria S.A., odpowiedzialny za zarządzanie i strategiczny rozwój tego segmentu Grupy. Jeśli transakcja zakończy się po naszej myśli, ilość posiadanych stanowisk w Grupie wzrośnie do blisko 2200- twierdzi Prezes Glapa.

Umowa na zakup udziałów BPO Management jest drugą umową zawartą przez Zarząd Arteria S.A. w ostatnich dniach. W zeszłym tygodniu Spółka podała komunikat o ostatecznym zamknięciu transakcji z Grupą Orange na zakup Contact Center Sp. z o.o.

Oferta

Powrót na górę.