Zaangażowani
w twój biznes

Struktura kapitałowa

Arteria S.A. jest spółką dominującą w stosunku do wszystkich pozostałych spółek tworzących grupę kapitałową – jest jedynym właścicielem lub posiada większościowy pakiet akcji lub udziałów. Sprawuje aktywny nadzór właścicielski, decydując o polityce finansowej, relacjach biznesowych z kluczowymi klientami oraz kierunkach działalności inwestycyjnej, zgodnej z realizowaną strategią.

  struktura kapitalowa Feb_2017  
Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.

Firma Gallup istnieje od 1999 roku. Specjalizuje się w świadczeniu zaawansowanych procesowo i technologicznie usług contact center. Kluczowym obszarem jej działalności jest tworzenie, obsługa i rozwój interaktywnych serwisów obsługi klienta (w tym infolinii) a także wsparcie procesu telesprzedaży. Swoją wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem pomagają partnerom w budowaniu długotrwałych relacji z klientami
Contact Center Sp. z o.o.

Contact Center Sp. z o.o.

"Contact Center od 1999 roku świadczy usługi z obszaru outsourcingu, m.in: sprzedaży, telesprzedaży, wsparcia sprzedaży, bazy danych; obsługi klienta (serwisy informacyjne i infolinia, serviceDesk i helpDesk), badań marketingowych; obsługi programów lojalnościowych; doradztwa biznesowego. Contact Center sp. z o.o. posiada łącznie 700 stanowisk call center w 4 lokalizacjach: Warszawa, Rawa Mazowiecka, Poznań i Elbląg."
BPO Management Sp. z o.o.

BPO Management Sp. z o.o.

Spółka BPO Management powstała w 2012 roku świadcząc usługi outsourcingu procesów realizowanych na bazie contact center. Głównym zadaniem BPO Management jest wspieranie biznesu Partnerów poprzez odpowiedzialny i skuteczny udział w ich procesach. Dysponujemy narzędziami oraz infrastrukturą pozwalającą na dostarczanie usług o najwyższej jakości, co znacząco redukuje koszty działalności naszych Partnerów. Nasz zespół składa się wyłącznie z osób z doświadczeniem w branży outsourcingu pozyskanym w różnych organizacjach. Dzięki temu potrafimy opracowywać wysoce wydajne procesy na kanwie najlepszych branżowych praktyk
Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.

Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.

Od początku istnienia działalność Trimtab koncentruje się w obszarze doradztwa, w zakresie złożonych procesów gospodarczych i zarządzania tymi procesami przy pomocy nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Równolegle Trimtab kontynuuje dostarczanie systemów IT, która znajduje szerokie zastosowanie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami. Trimtab świadczy również usługi w zakresie technologii informatycznych i konsultingu IT oraz zarządzania procesami biznesowymi. Realizuje projekty wspierające sprzedaż i obsługę klienta. Posiada własne zaplecze technologiczne oraz kompetentne zespoły projektowe.
Polymus Sp. z o.o.

Polymus Sp. z o.o.

Polymus to agencja zintegrowanej komunikacji i strategii marketingowej oraz aktywnego wsparcia sprzedaży. Posiada rozwinięte kompetencje w zakresie: ATL, BTL, Komunikacji Internetowej, Field Marketingu, Event Marketingu, Projektowania przestrzeni wystawienniczych oraz targowych, Loterii i Promocji Konsumenckich. Działa na rynku B2B i B2C.
Brave Agency Sp. z o.o.

Brave Agency Sp. z o.o.

Brave Agency jest wyspecjalizowaną agencją zajmującą się kreacją, planowaniem, kompleksowym organizowaniem i produkcją wszelkiego rodzaju eventów, wydarzeń specjalnych oraz niestandardowych akcji promocyjnych. W swoich zasobach posiada studio graficzne 2D i 3D, dział kreacji i produkcji. Brave jest członkiem Klubu Agencji Eventowych przy SKM SAR.
Sellpoint Sp. z o.o.

Sellpoint Sp. z o.o.

Sellpoint oferuje outsorcing sił sprzedaży oraz wsparcie procesów sprzedażowych z wykorzystaniem  nowoczesnego zaplecza logistyczno-magazynowego. W tym także szerokie działania field marketingowe, w ramach których wykonywane są usługi merchandisingu  produktów oraz implementacji, montaży materiałów BTL. Gamę uzupełniają audyty placówek, Mystery Shoper i serwisy techniczne.
Arteria Logistics Sp. z o.o.

Arteria Logistics Sp. z o.o.

Arteria Logistics specjalizuje się w logistyce dla urządzeń AGD/RTV szczególnie w zakresie dostaw z wniesieniem i montażem w domu klienta lub placówce handlowej. To ogólnopolska sieć dostaw wraz z magazynami przeładunkowymi na terenie całego kraju, wspierana nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, integrującymi wszystkie procesy.
Arteria Finanse Sp. z o.o.

Arteria Finanse Sp. z o.o.

"Arteria Finanse to alternatywna sieć dystrybucji produktów finansowych renomowanych marek w ramach sieci własnej oraz sieci punktów partnerskich na terenie całej Polski. Sprzedaż mobilna terenowa, wyspy sprzedażowego na lotniskach, w galeriach handlowych, kinach, uczelniach, stacjach benzynowych, eventach – realizacja projektów długo i krótkoterminowych. Arteria Finanse skierowana jest przede wszystkim na pozyskiwanie nowych klientów na wybrane produkty finansowe."
Rigall Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.

Rigall Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.

Rigall zajmuje się aktywną sprzedażą produktów bankowych realizowaną za pośrednictwem mobilnych handlowców,sieci punktów obsługi klienta oraz biur handlowych. Spółka zajmuje się głównie promowaniem i dystrybucją produktów bankowych takich jak: karty kredytowe, konta osobiste i oszczędnościowe, produkty korporacyjne, pożyczki gotówkowe.
Mazowiecki Inkubator Technologiczny Sp. z o.o.

Mazowiecki Inkubator Technologiczny Sp. z o.o.

"Mazowiecki Inkubator Technologiczny to spółka odpowiedzialna za wdrażanie nowych projektów oraz wsparcie operacyjne spółek na różnych etapach rozwoju. Aktywność MIT polega na inwestycjach kapitałowych (pieniężnych) pozwalających na realizację planów pomysłodawców oraz przedsiębiorców. Inwestuje w projekty z obszarów: e-commerce, nowoczesnych technologii, IT."

SPÓŁKI WSPIERANE BIZNESOWO PRZEZ GRUPĘ KAPITAŁOWĄ ARTERIA S.A.

BC PARTNER SP. Z O.O

BC PARTNER SP. Z O.O

Przedmiotem działalności Business Care jest szeroko pojęte doradztwo biznesowe. Wśród świadczonych przez nas usług znajdują się: księgowość, obsługa kadrowo-płacowa, prowadzenie kancelarii, obsługa prawna, usługi finansowe oraz wsparcie IT. Zakres świadczonych usług oraz skala obsługiwanych klientów pozwala nam dysponować wieloletnim doświadczeniem i rozległymi kompetencjami specjalistów z wielu różnych dziedzin.
Arteria Document Solutions Sp. z o.o.

Arteria Document Solutions Sp. z o.o.

"Arteria Document Solutions odpowiada za wsparcie organizacji w procesach związanych z przetwarzaniem dokumentów i danych. Spółka wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne, dzięki którym zapewnia swoim Klientom wysoką jakość obsługiwanych procesów. Autorskie rozwiązanie TrimDoc® umożliwia świadczenie kompleksowej obsługi procesów back-office w ramach jednolitej infrastruktury systemowej. TrimDoc® to platforma do zarządzania dokumentami i informacją, obsługująca następujące obszary funkcjonalne: zarządzanie magazynem dokumentów (WMS), automatyczny odczyt informacji z dokumentów (OCR/ICR), elektroniczne repozytorium dokumentów (DMS), elektroniczny obieg dokumentów/zarządzanie procesami (BPM), wsparcie użytkowników (HelpDesk), rejestracja i nadzór obsługi korespondencji."

Oferta

Powrót na górę.