Zaangażowani
w twój biznes

Multimedialne Contact Center

Multimedialne Contact Center


Ponad 2000 stanowisk w pełni zintegrowanych technologicznie znajdujących się w kilku lokalizacjach w Polsce.
Systemy biznesowe

Systemy biznesowe

Aplikacje i dedykowane rozwiązania procesowe dla wielu branż,  łączące w sobie cechy systemów do zarządzania procesami: CRM, BPM,SFA, systemy rozliczeniowe, raportowe, analityczne, back-office i wiele innych.

Zespoły eksperckie

Zespoły eksperckie

Doświadczeni konsultanci, analitycy i wdrożeniowcy w dziedzinie projektowania procesów, analityki wymagań systemowych, audytu i optymalizacji procesów biznesowych, doradztwa w zakresie zarządzania procesowego i pozyskiwania środków unijnych.

Mobilne zespołu sprzedażowe

Mobilne zespołu sprzedażowe

Ogólnopolskie sieci przedstawicieli handlowych dysponujące najnowszą technologią zintegrowaną z innymi kanałami sprzedaży, dedykowane do dystrybucji usług i produktów z wielu branż w kanałach B2B oraz B2C, gotowe do przejmowania i restrukturyzacji całych działów sprzedaży.

Zespoły merchandisingowe

Zespoły merchandisingowe

Eksperci w obsłudze zarządzania procesami w zakresie konfekcji, logistyki, obiegu dokumentacji, kontroli jakości wykonania, realizacji wizyt oraz montażu materiałów POSM i ciężkich materiałów BTL.

Zespoły monterskie

Zespoły monterskie

Eksperci w obsłudze zarządzania procesami w zakresie konfekcji, logistyki, obiegu dokumentacji, kontroli jakości wykonania, realizacji wizyt oraz montażu materiałów POSM i ciężkich materiałów BTL

Centra logistyczno-dystrybucyjne

Centra logistyczno-dystrybucyjne

Nowoczesne, zautomatyzowane powierzchnie magazynowe przystosowane do zarządzania, archiwizowania i składowania dokumentacji papierowej, materiałów POSM, wyposażenia wnętrz handlowych i biurowych, materiałów marketingowych i innych

Agencja marketingowa

Agencja marketingowa

Doświadczony zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych typu 360 stopni, usług z obszaru ATL i BTL oraz marketingu bezpośredniego, internetowego, outdooru, zarządzania materiałami marketingowymi, promocjami, programami lojalnościowymi itd.
Portal do zarządzania kosztami

Portal do zarządzania kosztami

Narzędzie umożliwiające innowacyjny proces księgowania, 24 godziny na dobę, samodzielną rejestrację kosztów i przychodów, zarządzanie stanem rozliczeń z dostawcami i klientami pełną kontrolę nad finansami firmy w trybie on-line.

Oferta

Powrót na górę.