Branża Contact Center przygotowała charytatywną akcję dla dzieci z ukraińskich domów dziecka

 

W obliczu dramatycznych wydarzeń mających miejsce w związku z rosyjską gresją na Ukrainę, postanowiliśmy po raz kolejny zaangażować się w pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

 

Arteria S.A. wraz z Polskim Stowarzyszeniem Marketingu SMB, przy wsparciu Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy i przedstawicieli branży contact center organizuje akcję charytatywną "Branża Contact Center Gra Dla Ukrainy.

 

W ramach akcji odbędzie się mecz siatkarski pomiędzy przedstawicielami polskiej branży contact center, który odbędzie się 12 maja 2022 roku w Warszawie w Hali Sportowej OSiR, ul. Nowowiejska 37B. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 17:00. W trakcie wydarzenia, oprócz emocji sportowych, wrażenia zapewnią też licytacje przekazanych, różnego rodzaju gadżetów, które obędą się między spotkaniami drużyn siatkarskich.

 

Całkowity dochód ze spotkania i aukcji zostanie przekazany dla dzieci z ewaukowanych z Ukrainy dzieci z domów dziecka, które obecnie przebywają w Polsce.

 

W akcje może zaangażować się każdy!

 

Jak możesz pomóc?

 


- Wpłacając darowiznę pieniężną na subkonto założone przez Towarzystwo Przyjaciół UKrainy na potrzeby naszej akcji: nr. konta: 16 1090 1014 0000 0001 5016 3308 Santander Bank Polska S.A.

- Wpłacająć pieniądze (kwota 20 PLN lub więcej) i pobranie bezpłatnej wejściówki na mecz.Link do rezerwacji wejściówek, których posiadanie jest wymagane do uczestnictwa w meczu: Formularz zamówienia wejściówek

- Licytując gadżety, bądź kupując symboliczne cegiełki na jednej z naszych aukcji na Allegro, które znajdziesz pod linkiem: Aukcje Branża Call Center Gra Dla Ukrainy. Kolejne przedmioty są wciąż dodawane do już obecnie dostępnych i będą się tam pojawiały do 30 czerwca

- Zostając partnerem wydarzenia. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Każdy datek jest ważny, bo przybliża nas do zapewnienia odpowiedniej pomocy sierotom, które musiały uciekać z ogarniętego wojną kraju.

 


Szczegóły wydarzenia

Kiedy: 12 maja 2022

Start: 17:00

Gdzie: Hala Sportowa OSiR, ul. Nowowiejska 37B

Wejściówki: Formularz zamówienia wejściówek

Organizatorzy: Arteria S.A., Polskie Stowarzyszeniee Marketingu SMB

Partnerzy: Grupa Luxmed, Sitel Group, Teleperformance Polska

Współorganizatorami meczu jest OSiR Ochota i Dzielnica Ochota, które udostępniły nam halę.

Patronaty Honorowe:

- Prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski

- Ambasador Ukrainy Andrij Deszczycia