Zespół Contact Center zdecydował się w szczególny sposób uczcić święto przypadające pierwszego czerwca i przygotował dla dzieci swoich pracowników szereg atrakcji.

 

 

Najmłodsi mieli zaplanowany dzień pełen atrakcji, już od samego rana, kiedy dotarli do biura. Po posileniu się śniadaniem, zabraliśmy naszych gości na turnus po biurze, co pozwoliło dzieciom poznać miejsce, w którym na co dzień pracują ich rodzice. 

 

Po części turystycznej, dzieci wzięły udział w zakończonych konkursem warsztatach plastycznych, a odrobinę oddechu zapewnił im wieńczący tę część dnia seans filmowy.

 

Po obiedzie na odwiedzających tego dnia biuro Contact Center, czekała gra terenowa na terenie biura, w trakcie której przydała się wiedza zdobyta, podczas jego zwiedzania,  a także, zwłaszcza dla miłośników Master Chef Junior i gotowania zorganizowaliśmy specjalne warsztaty kulinarne zakończone oczywiście degustacją przygotowanych pyszności.

 

Opieka nad dziećmi jest dużym, ale i też ogromnie satysfakcjonującym wyzwaniem, dlatego też pomimo tego, że dużo się działo, to z uśmiechów biorących w wydarzeniu dzieci wnioskujemy, że nasz zespół, który się tego dnia nimi opiekował, nie był jedynymi, który tego dnia doskonale się bawił.

 

Oficjalna Strona Contact Center

Śledź Contact Center na Linkedin