Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wybrało TrimTab do stworzenia platformy internetowej do koordynacji komunikacji dotyczącej Funduszy Europejskich.

W toku postępowania przetargowego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wybrało ofertę TrimTab - będącej częścią Grupy Kapitałwej Arteria spółki IT zajmującej się tworzeniem systemów IT dla biznesu - na stworzenie platformy internetowej do koordynowania komunikacji dotyczącej Funduszy Europejskich, jako najbardziej korzystną.

 

W ramach umowy, obowiązki TrimTab nie ograniczą się tylko do stworzenia samej platformy. Będąca częścią Grupy Kapitałwej Arteria firma, będzie mogła wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie developerskie również przy rozwoju i wspomaganiu narzędzia. 

 

Po stworzeniu aplikacji TrimTab będzie też odpowiedzialny za przszkolenie z nowego narzędzia, jego przyszłych użytkowników, aby mogli oni w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał. 

 

Cieszymy się, że stworzona przez TrimTab aplikacja webowa, która pomoże koordynować działania informacyjno - promocyjne MFiPR, będzie miała realny wpływ na dysponwanie Funduszami Unijnymi, a tym samym, pozytywnie przełoży się na życie wielu Polaków.

 

 

Odwiedź oficjalną stronę TrimTab

 

Śledź TrimTab na Linkedin