Dwie spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Arteria - Contact Center, oraz Trimtab wzięły udział w wydarzeniu organizowanym przy współpracy Dzielnicy Wawer oraz, Fundacji Pomocy Seniorom i Kresowiakom.

Impreza, o której mowa to Wawerski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbył się w dniach 19-22 grudnia 2023, w ramach którego, oprócz typowo świątecznych atrakcji, zorganizowano także warsztaty i wigilię dla seniorów. Wszystko po to, żeby w tym szczególnym czasie, każdy mógł poczuć atmosferę świąt.

 

Zespół ochotników z Contact Center przygotował dla uczestników wydarzenia stanowisko, na którym każdy chętny mógł stworzyć swój własny, unikatowy stroik świąteczny. 

 

Specjaliści od IT z TrimTab przygotowali warsztaty, w ramach których podzielili się z seniorami swoją wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w sieci i w trakcie używania telefonów komórkowych. Zaprezentowali także kilka przydatnych w codziennym życiu aplikacji, żeby zademonstrować, że technologii, pomimo zagrożeń jakie stwarzają korzystający z niej oszuści, nie należy się bać. 

 

Po części poświęconej na warsztaty, zespół ochotników z contact center wziął też udział w przygotowywaniu sali, w której odbywała się wigilia dla seniorów.

 

W Grupie Kapitałowej Arteria pamiętamy, że przed biznesem stoi też odpowiedzialność społeczna, dlatego cieszymy się, kiedy możemy brać udział w inicjatywach takich, jak ta.

 

Oficjalna strona Contact Center

 

Oficjalna strona TrimTab

 

Oficjalna strona Fundacji Pomocy Serniorom i Kresowiakom.